Home अर्थवाणिज्य एनआईसी एशियाको नयाँ शाखा बाँकेको त्रिभुवनचोक र सम्झनाचोकमा

एनआईसी एशियाको नयाँ शाखा बाँकेको त्रिभुवनचोक र सम्झनाचोकमा

173
0
SHARE

एनआईसी एशिया बैंकको २ नयाँ शाखा कार्यालयहरु नेपालगञ्ज उप–महानगरपालिका वडा नं. ८ स्थित त्रिभुवनचोक शाखाको एनआइसी एशिया बैंकका सञ्चालक राजेन्द्रप्रसाद अर्याल तथा बैजनाथ गाउँपालिका वडा नं.६ स्थित सम्झनाचोक शाखाको नेपाल राष्ट्र बैंक, नेपालगञ्जका निर्देशक बिमल राज खनालबाट आश्विन २४ गते भव्य समारोहकाबिच समुद्घाटन सु–सम्पन्न भयो ।

बैंकलाई आम जनमानसले गरेको प्रगाढ विश्वास, अगाध स्नेह र बैंक प्रतिको भरोसाले गर्दा मुलुकभर २६१ शाखा कार्यालयहरु, २५३ एटिएम, २५ वटा एक्सटेन्सन काउण्टर एवं १८ वटा शाखा रहित बैंकिङ्ग ईकाई मार्फत बैंकिङ्ग सेवा प्रदान गर्ने मुलुककै सबैभन्दा ठूलो शाखा सञ्जाल भएको बैंक हुन सफल भएको छ । बैंकको वासलातको आकार रू. १९९ अर्ब भन्दा बढि पुगेको छ भने कुल निक्षेप करिब रू. १६४ अर्ब तथा कर्जा रू. १३८ अर्ब पुगि निजी क्षेत्रबाट स्थापित बैंकहरु मध्ये नेपालको सबैभन्दा ठूलो बैंकको रुपमा आफ्नो पहिचान बनाउन सफल भइसकेको छ । हालसम्म यस बैंकमा ग्राहकको संख्या करिब १२ लाख १९ हजार रहेको छ । साथै संस्थागत सुशासन, जोखिम व्यवस्थापन र आन्तरिक नियन्त्रण प्रणालीको उत्कृष्ट अभ्यासलाई यस बैंकले पालना गर्दै आएको छ ।

LEAVE A REPLY