Home मनोरन्जन मिसेस नेपाल इन्टरनेसनल २०१९

मिसेस नेपाल इन्टरनेसनल २०१९

796
0
SHARE

बिबाहित महिलाहरुबीच राजधानीमा हुन लागेको सौन्दर्य प्रतियोगिताका सहभागीहरुले आफुमा अन्र्तनिहीत प्रतिभा प्रदर्शन गरको छन् ।रिवन इन्टरटेनमेन्ट प्रालिले राजधानीमा आयोजना गर्न लागेको पाँचौ संस्करणको मिसेस नेपाल इन्टरनेसनल २०१९मा सहभागी ३६ जना विभिन्न पेशाकर्मी र गृहीणीहरुले ट्यालेन्ट राउण्ड अन्र्तगत प्रतिभा प्रदर्शन गरेका हुन्। अन्तिम स्पर्धामा लागि विभिन्न विषयका विज्ञहरुबाट तालिम र कक्षा लिईरहेका सहभागीहरुले नयाँवानेश्वर स्थित होटल अर्यालमा आयोजित ट्यालेन्ट शोमा अभियन, नृत्य, कविता वाचन, चित्रकला, वक्तृत्वकला जस्ता विभिन्न प्रदर्शन गरेर निर्णायकको मन जित्ने प्रयास गरेका थिए। ट्यालेन्ट राउण्डबाट मिसेस ट्यालेण्ट चयन गरिने र त्यसको घोषण अन्तिम स्पर्धाका दिन गरिने प्रतियोगिताका पेजेन्ट निर्देशक निशुकान्त झाले जानकारी गराए।ट्यालेन्ट शोमा रंगकर्मी विरेन्द्र हमाल, शिक्षासेवी सुदन डोटेल, म्युजिक भिडियो निर्देशक समन अधिकारी, संगीतकार सरोज प्याकुरेल र चलचित्र निर्देश कतथा नृत्य निर्देशक सावित्रीखत्री निर्णायक रहेका थिए। प्रतियोगिताका अन्तिम स्पर्धा आगामी असोज४गते नेपाल प्रज्ञाप्रतिष्ठान कमलादीमा हुँदैछ।

रमाईलो एचडीको सहयकार्यमा हुने यस वर्षको प्रतियोगिता लैगिंक असमानता विरुद्धको अभियानभन्ने मुल नाराका साथ आयोजना हुने पेजेन्ट निर्देशक झाले जानकारी गराए । प्रतियोगितामा कुसुमा देवी खाँड मल्ल, भावीसा कोइराला, शवनम खरेल, रंगिनालाइकंवम, सरस्वती बुढाथोकी, नम्रता शर्मा, आश्मातामाङ, रोमी तण्डुकार, ऋतु किरण श्रेष्ठ, प्रतिमा ज्ञवाली, विना जोशी चन्द, कृष्णा महत, विमला केसी, स्नेहा राउत थापा, सृजना पाण्डे, मंगल बडे, रोजिना भट्टराई, शुसिला श्रेष्ठ, प्रतिमा मल्ल, सिल्पीगुप्ता, निरा तामाङ, सुलक्षणा भट्टराई, विमला हुमागाई, रुपा शाह, रश्मि शाक्य, रचना कदरिया, रोजिना महत, एलिजा महत, अराधना शाह, शुसिला भट्ट, सविना चालिसे, शान्ति देवी भट्टराई, सोनु नेवाङ तामाङ, सन्ध्या घिमिरे, इन्दिरा रानाभाट निरौला र आरती सिंहले अन्तिम स्पर्धा गर्न पाउने भएका छन । प्रतियोगिहरुलाई पूर्व प्रधान सेनापती रुक्माङगद कटुवाल, कलाकारहरु बिरेन्द्र हमाल, संचितालुईटेल, शिक्षा सेवी पुर्ण लामा, सञ्चारकर्मी विकास थपलिया, अधिवत्ता तथा कलाकार कृष्ण ढुङ्गाना, संगीतकार सरोज प्याकुरेल, साहित्यकार धिरेन्द्र पे्रमर्षी, व्यवसायिअनुप के बराललगायतबाट कक्षादिईंदै आएको छ। अश्विनीझाको कोरियोग्राफी र कार्यक्रम सञ्चालनमा हुने प्रतियोगितामा बिजेताले नेपालका तर्पmबाट अन्तराष्ट्रिय प्रतियोगितामा सहभागी हुने अवसरका साथै स्कुटर उपहार तथा विभिन्न अवसरहरु प्राप्त गर्नेछिन ्। त्यस्तै प्रथम दोश्रो र तेश्रो उपविजेताहरुले विभिन्न अवसरका साथै अन्तराष्ट्रिय पेजेन्टमा भागलिने अवसर समेत पाउने आयोजकले जानकारी गराएका छन ्।

LEAVE A REPLY